بهینه سازی موتور جستجو ( سئو یا SEO )

بهینه سازی موتور جستجو ( سئو یا SEO  )

وبران یه آژانس سئو است که با دانش، تخصص و تجربه‌ای که دارد می‌تواند نتایج قابل توجهی را برای شما رقم بزند. همه می خواهند در صفحه اول باشند، اما همه لیاقت حضور در این جایگاه را ندارند. کسب و کار ، برند و وب‌سایت شما باید این شایستگی را بدست آورد. درحال حاضر گوگل بیش از 200 فاکتور را برای امتیازدهی و رتبه‌بندی استفاده می‌کند.

سئو چیست؟

سئو یا SEO  مخفف عبارت Search Engine Optimization   به معنی بهینه کردن کیفیت ترافیک وب سایت از طریق نتایج موتورهای جستجو است.

امروزه همه ما برای پیدا کردن جواب یک سوال و یا دیدن قیمت یک محصول یا خواندن توضیحاتی در مورد یک عبارت، اولین کاری که انجام می‌دهیم جستجو کردن یا سرچ کردن در گوگل است. این یعنی شروع رقابت شما برای جذب مخاطب خود. سوال مخاطب، اولین فرصت شما برای ایجاد و ساختن ارتباطی موثر با اوست. ارتباطی که می‌تواند یک مشتری وفادار برای شما به ارمغان بیاورد.

چرا سئو مهم است؟

همه کسب‌وکارها با هر اندازه و در هر حوزه‌ای که فعالیت داشته باشند نیاز به جذب مخاطب و تعامل با آن دارند. تبلیغات بخشی از این هدف را محقق می‌کند اما سئو یک راه ارگانیک و همیشگی است. هر عبارتی که مرتبط به کسب‌وکار شما باشد توسط کاربر جستجو می‌شود و شما همیشه پیش‌روی مخاطب خود هستید.

خدمات سئو وبران چگونه به شما کمک می‌کند؟

ما در وبران از تجربه و دانش خود برای کمک به شما استفاده خواهیم کرد. کمک به شما برای توسعه کسب‌وکار خود و ایجاد درآمد از فضای آنلاین. سئو هم مانند هر روش و ابزار دیگری در مارکتینگ نیازمند صرف هزینه است. ما در وبران کنار شما خواهیم بود تا این هزینه‌ها را کاهش داده و بهترین نتایج را برای شما به دست‌آوریم.

تجربه و دانش ما مهم‌ترین مزیت ماست.

مشاوره سئو

ما به شما کمک می‌کنیم اهداف SEO خود را تعریف کنید و یک استراتژی واقع بینانه با شما تدوین کنید. تیم‌های بازاریابی داخلی شما ممکن است نیاز به مشاوره و یا آموزش داشته باشند یا ممکن است تمایل داشته باشید که ما تیم کامل SEO شما باشیم و کار را به ما بسپارید. در هر صورت ما برای کمک به شما آماده‌ایم.

جستجوی کلمات کلیدی

جستجوی کلمات کلیدی یا Keyword Research  یکی از مهم‌ترین بخش‌های داشتن تجربه موفق سئو است. ما جستجوی کلمات کلیدی را به صورت جداگانه نیز انجام می‌دهیم.

بررسی فنی سئو یا Technical SEO

بررسی ساختار فنی سئو نیز یکی از کارهای با اهمیت و ضروری در فرآیند سئو است. می‌توانید این بخش از کار سئو را نیز به وبران بسپارید. تجربه ما در طراحی سایت و سئو می‌تواند در این بخش بسیار برای شما مفید باشد.

سئو سایت

ما ساختار وب سایت، معماری داخلی و سایر عناصر اصلی شما را که در الگوریتم‌های موتورهای جستجو وزن  و تاثیر دارند، تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم بهترین تجربه را برای شما فراهم کنیم.

رفع جریمه یا Penalty Recovery

یکی از مشکلاتی که گاها در پروژه‌های سئو رخ می‌دهد، استفاده از روش‌های نادرست و جریمه شدن سایت است. برای رفع این محدودیت‌ها و جریمه‌ها می‌توانید روی تیم وبران حساب کنید.

لینک سازی Link Building

یکی از تخصصی‌ترین گام‌های یک تجربه خوب سئو، لینک‌سازی اصولی و حرفه‌ای است. اینکار همان اندازه که مفید است، اگر به درستی انجام نشود می‌تواند مخرب و منفی باشد. تیم وبران تجربه خود را در لینک‌سازی سئو در اختیار شما قرار خواهد داد.

تولید محتوا Content Marketing

مهم‌ترین جزء برای موفق بودن در سئو، محتواست. تهیه محتوایی که از دل جستجوی کلمات کلیدی بیرون آمده است اهمیت زیادی دارد. تیم وبران علاوه بر تشخیص نیازمندی و ارائه بهترین عناوین برای رشد ارگانیک سایت شما، در زمینه تولید محتوا نیز می‌تواند شما را یاری کند.

گرافیک و محتوای تعاملی

تیم خلاق طراحان و توسعه دهندگان ما در کنار تیم SEO و محتوای ما، برای ایده‌پردازی، تحقیق، طراحی و ایجاد گرافیک و محتوای تعاملی قابل توجه برای برندهایی که در سراسر وب به اشتراک گذاشته می شوند، کار می کنند. بهترین راه دیدن شدن، محتوای متمایز و با کیفیت است.

تبلیغات رسانه‌های اجتماعی Social Media Promotion

شبکه‌های اجتماعی علاوه بر نقش پررنگی که در بازاریابی و فروش دارند، می‌توانند در سئو سایت و کسب‌وکار شما نیز موثر باشند. تدیون استراتزی مناسب برای بهبود شبکه‌های اجتماعی، مشاوره و تولید محتوای مناسب در این بخش نیز از دیگر خدمات وبران است.

گزارش و تجزیه و تحلیل Reporting & Analysis

اساسی‌ترین گام موفقیت، بررسی تمام اقدامات انجام شده، بهینه کردن ان و رفع نواقص احتمالی آن است. داده‌ها بزرگ‌ترین منابع ما برای بررسی و تشخیص روند موفقیت هستند. یکی از دیگر خدمات وبران ارائه گزارش منظم و دوره‌ای براساس شاخص‌های عملکردی (KPIs)  مناسب کسب‌وکار شماست.